Hakkımızda

Home Hakkımızda
Çikolatam Anaokulu Kimdir ?

Çikolatam Anaokulu olarak, genç nesilleri geleceğe hazırlarken, özenli ve doğa ile iç içe bir eğitim vaad ediyoruz. Günümüzde çocuklar, dört duvar arasında, elektrikle bağlı oldukları bir dünya aracılığı ile hayatı tanımaya çalışırken, çiçeklerden, topraktan, güneşin sıcaklığından bi haber, hayatlarının ilk çağlarını geride bırakmaktadırlar. Oysa Çikolatam Anaokulu, toprakla oynayarak büyümüş, geleceğe gülümseyerek bakan, tüketmek değil üretmek odaklı, sağlam temel sayesinde geleceğine umutla bakan çocuklar yetiştirmeyi vizyon edinmiştir.

Kurumların imzası, söyledikleri değil yaptıklarıdır. Çoğu zaman abartılı vaadlerle hem aileler, hem de çocukların eğitime duydukları aşk ve istek zarara uğratılır. Çikolatam Anaokulu, minik çikolatalara ulaşılabilir bir dünya vaad eder. Bu dünyada, karar verici olarak çocukları belirler ve onların kişilik gelişimine hizmet eder. Kendine güvenen birey, çalışmanın, üretmenin, doğa ile iç içe olmanın, sevginin, saygının, kültürel değerlerinin hamuru ile yoğrulurken, ailelere de çocuklarındaki olumlu gelişimi keyifle izlemek kalır.

Ebeveyn Yorumları
Ayşe Kaya
Öğrenci Velisi

Kızıma göstermiş olduğunuz yakınlıktan doları teşekkürü bir borç bilirim.Teşekkürler çikolatam anaokulu.

Yaşar Özdemir
Öğrenci Velisi

Çocuğumun kurumunuzdan okul öncesi eğitim almasından çok memnun oldum.Başarılarınız devamını dilerim.

Anaokulumuz ile ilgili bilgi alıp bizi aramak istermisiniz ?
Çikolatam Anaokulu, çocuklarınız için rengarenk bir gelecek hazırlar.
Kadromuz

Çikolatam Anaokulu, Yöneticileri ve tüm çalışma arkadaşları ile beraber, çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlamak için çalışmaktadır. Öğretmenlerimiz, sorumlu personellerimiz dahil olmak üzere, çocuklarımız için en iyi öğrenimi sağlayacağımızı garanti etmekteyiz.

Mualla BİLGEN
İşletme Sahibi / Beden Eğitimi Öğretmeni
İşletme sahibi ve beden eğitimi öğretmeni. 
Esra KARANFİL
Sınıf Öğretmeni
Okyanuslar sınıfına ait öğretmenlik görevini yapmaktadır. 
HilalNaz KALENDER
Sınıf Öğretmeni
Deniz Yıldızları sınıfına ait öğretmenlik görevi
Fatma Şahin
Sınıf Öğretmeni
İnciler sınıfı öğretmenlik görevini yapmaktadır.
H.Cemal BALIKÇI
Okul Müdürü
Çikolatam Anaokulu Müdürü