Eğlenerek Öğrenmek !
Çikolatam Anaokulu ; Eğlenerek Öğrenmenin Yolu.
Çikolatam Anaokulu olarak, genç nesilleri geleceğe hazırlarken, özenli ve doğa ile iç içe bir eğitim vaad ediyoruz. Günümüzde çocuklar, dört duvar arasında, elektrikle bağlı oldukları bir dünya aracılığı ile hayatı tanımaya çalışırken, çiçeklerden, topraktan, güneşin sıcaklığından bi haber, hayatlarının ilk çağlarını geride bırakmaktadırlar.
Eğlenceli Etkinlikler
Günlük Aktiviteler
Planlı Eğitim
Uzman Öğretmenler
Programlı Eğitim
Gelişmiş Sınıflar
Onlar İçin En İyi Eğitimi Sağlayın!
Çocuğunuz için en iyi eğitimi almasını sağlayın. Çikolatam Anaokulun da  özel öğretmenler, rehbet öğretmen ve çocuklarınızın sağlığını düşünerek her daim özel doktor hizmetimiz ile faaliyet göstermeye devam diyoruz.
Aktiviteler'den Yararlandırın !
Sadece eğitim ile kalmıyor, çocuklarımızın zihinsel ve becerilerini geliştirmek adına bir çok aktivite hazırlıyoruz. Bu aktiviteler sayesinde çocuklarımızın geleceğini şekillendiriyoruz.
Çikolatam Anaokulun’da Çocuklar Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyor !
Eğitici Oyun Aktiviteleri !

Çocuklarımız için eğitici oyun aktiviteleri düzenleyerek, dersler den sıkılmamaları ve eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşatıyoruz. Çocuklarımız için planladığımız oyun aktivitelerimiz her gün devamlılık göstermektedir.

 

Yaratıcılık Deneyimi, Çizim ve Boyama !

 

Yaratılıcık deneyimi adı altına verdiğimiz eğitimlerden biri olan, çizim ve boyama dersleri ile, çocuklarımızın geleceğe dair hayallerini öne çıkartmasını sağlıyoruz. Böylece çocuklarınız için gelecekte seçeceği mesleki ve sanatsal konuları öğrenmeye çalışıyoruz.

Planlı ve Programlı Eğitim !

Çikolatam anaokulu, çocuklarımıza bir anaokulundan ziyada, gelişmiş bir müfredat ile, plan ve program üzerinden yürütülen eğitim ile devam etmektedir. Birden fazla branş da görevli öğretmenlerimiz ile çocuklarınıza en iyi eğitimi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Okuma Yazma Dersleri
Eğitim programımız devamlılığında, aktivite, boyama ve çizim derslerinden yanı sıra, okuma ve yazma eğitimi ile derslerimiz ile, okul öncesi eğitime hazırlıyoruz.
Eğitici Oyun Dersleri
Çocuklarınız için bir çok eğitici oyun faaliyetleri düzenleyerek, okul öncesi eğitimi daha kolay ve anlaşılabilir bir hale getirmek için, eğitici oyunlar ile ders veriyoruz.
Müzik ve Ses Dersleri
Onlar için hep en iyisini planlıyoruz. Gelecekteki mesleki gelişimlerini, çocukken ortaya çıkartmak iyi bir eğitim kurumunun işidir. Bizler çocuklarınız için müzik ve ses dersleri de veriyoruz.
Çikolatam Anaokulu

Çikolatam Anaokulu, Çocuklarınız için mümkembel eğitimi sunar. Uzman öğretmen kadrosu ile faliyetlerini sürdüren okulumuz, çocuklarınızın en iyi eğitimi almasını sağlamak adına çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Faydalı Beslenme

Çocuklarımız için faydalı beslenme programı hazırlıyoruz. Okulumuzda yer alan uzman diyetisyenler tarafından programlanan yemek planları hazırlıyoruz.

İlgili Eğitim

Öğretmenlerimiz tarafından her bir çocuk için ilgili bir eğitim süreci yürütüyoruz. Çocuklarımızın ilgili ve düzenli bir eğitim alması için çalışmaya devam ediyoruz.

Oyun & Aktivite

Dersleri oyun ve aktivite ile birleştirerek, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması adına, öğretmenlerimiz tarafından planlı oyun ve aktivite dersleri verilmektedir.

Güzel Arkadaşlıklar

İşimiz önce eğitim! Fakat bunun öncesinde insan ilişkileri ve arkadaşlık becerilerini kavramaları adına, güzel arkadaşlıklar kurmalarına da yol açıyoruz.